Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Друга кримінальна справа стосовно колишнього судді

0 17

Співробітники СБУ викрили черговий факт протиправних дій колишнього голови Тульчинського районного суду, який створив схему привласнення земельних ділянок шляхом винесення неправосудних рішень про погашення фальшивих боргів.

Як уже повідомлялось, у ході розслідування, встановлено, що суддя та приватний підприємець з Донецька сфабрикували розписки про отримання грошових позик власниками 20-ти земельних ділянок, розташовані у Броварському районі на Київщині. За змістом цих розписок донецький кредитор у 2008 році нібито позичив селянам суми від 1 до 3 мільйонів гривень з умовою повернення через місяць. Термін сплати сплив, самі «позичальники» про такі шахрайські маніпуляції не здогадувались, а їхні земельні ділянки було оцінено та звернуто на користь кредитора. Про те, що вони були «злісними боржниками», і повинні розраховуватись своїми земельними паями, самі селяни дізнались лише отримавши на руки рішення суду. Таким чином міфічний кредитор намагався привласнити 40 гектарів землі, а суддя допоміг йому у цьому, ухваливши неправосудне рішення.

За матеріалами СБУ Генеральною прокуратурою було порушено кримінальну справу за ч.2 ст.366 (службове підроблення) та ч.2 ст.375 (постановлення суддею завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови) Кримінального кодексу України.

У ході досудового слідства співробітники СБУ виявили ще один факт протиправних дій судді. У результаті цієї ж схеми у власність приватному підприємцю з Сумщини перейшли 3 ділянки землі у тому ж районі за рахунок погашення неіснуючих боргів на суму майже 3 мільйони гривень.

7 грудня ц.р. Генеральною прокуратурою України стосовно судді порушено ще одну кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.375 Кримінального кодексу України. Про це повідомили в прес-центрі СБУ.

Теги:

СБУ, неправосудне рішення, суддівські кадри

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар