Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ДПС спілкуєтьсяь лише онлайн

0 1

Шановні великі платники податків, повідомляємо, що з понеділка 23 березня 2020 року, на період дії карантину, Офісом великих платників податків адміністративні послуги надаватимуться виключно в електронному вигляді.

Скориставшись електронним кабінетом, ви зможете сплатити визначені податкові зобов’язання, подати звітність або отримати інформацію не відвідуючи податкові ограни.

Ознайомитися з переліком довідок та адміністративних послуг, які можна отримати в електронному кабінеті зможете тут: https://officevp.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/412113.html .

Звертаємо увагу, що строки надання адміністративних послуг тимчасово зупинені https://officevp.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/412674.html .

Особистий прийому громадян також тимчасово припиняється та Офіс приймає звернення громадян засобами електронної пошти vpp.info@tax.gov.ua у вигляді сканкопій чи фотокопій письмових звернень з підписом заявника із зазначенням дати та місця проживання (реєстрації).

Замовити та отримати адміністративні послуги та довідки перейшовши до електронного кабінету https://cabinet.tax.gov.ua

Та зважайте на те, що до закритої частини електронного кабінету вхід можливий лише за умови наявності кваліфікованого електронного підпису, отримати який також просто.

Необхідно лише звернутись до будь-якого (не лише до АЦСК ІДД ДПС) кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг, перелік яких розміщено на сайті центрального засвідчувального органу Міністерства цифрової трансформації України у розділі «Довірчі послуги» https://czo.gov.ua/.

Важливо, що одержати кваліфікований електронний підпис можливо залишаючись вдома! Виникають питання щодо користування кабінетом – телефонуйте 0800501007.

Актуальна інформація щодо контакт-центру ДПС у період карантину https://officevp.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/412634.html

Ще можуть знадобитись такі контакти:

Електронна пошта для направлення запитів на публічну інформацію: vpp.info@tax.gov.ua

Електронна пошта для направлення листів: vpp.infr@tax.gov.ua

Електронна пошта керівника Офісу: vpp.kerivnyk.office@tax.gov.ua

Залиште коментар