Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ДПАУ запровадить мораторій на перевірки підприємців з річним доходом менше 300 тисяч гривень

0 18
Найближчим часом голова Державної податкової адміністрації України (ДПАУ) заявить про запровадження мораторію на перевірки малого бізнесу.

Про це повідомив заступник голови ДПАУ Олексій Любченко сьогодні під час прес-конференції.

«Мораторій на перевірку малого бізнесу, деяку частину малого бізнесу, ми можемо запровадити. Це та частина малого бізнесу, яка має валові доходи менше 300 тис. грн на рік. Це якраз межа, після якої необхідно реєструватися платником ПДВ. Це межа виживання для малого бізнесу», — зазначив він.

За словами Любченка, цей мораторій можна запровадити для більшої частини малого бізнесу. «Весь малий бізнес сьогодні сплачує до бюджету 12,5% податків. Я стверджуватиму, що це багато, хоча за кількістю їх понад 90%» (кількість зареєстрованих платників податків. — Ред.), — вказав він.

Нині вже іде внутрішня процедура формування національного плану перевірок з урахуванням запровадження мораторію на перевірки.

Залиште коментар