Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ДПАУ з початку року звільнила 70 податківців, притягнутих до адміністративної відповідальності

0 15

З початку року щодо працівників органів державної податкової служби порушено 262 кримінальні справи, з них 219 – за матеріалами підрозділів по боротьбі з корупцією в органах державної податкової служби, повідомила «proUA» прес-служба ДПАУ.

До кримінальної відповідальності притягнуто 17 податківців, причому усіх за матеріалами підрозділів по боротьбі з корупцією в органах державної податкової служби) (у 2008 році таких було 12).

До адміністративної відповідальності у вигляді штрафу притягнуто 160 посадових осіб органів державної податкової служби, з них 135 – по протоколах, складених працівниками підрозділів по боротьбі з корупцією в органах державної податкової служби.

Як відзначили у прес-службі ДПАУ, зменшенню кількості порушень Закону України „Про боротьбу з корупцією” серед податківців сприяє як активізація профілактичних заходів – з початку року підрозділи по боротьбі з корупцією в органах податкової служби провели їх близько 10 тис. – так і впровадження практики усунення від виконання функцій держави осіб, які визнані судом винними у порушенні вимог зазначеного Закону.

Зокрема з початку року з органів державної податкової служби звільнено 70 працівників, притягнутих до адміністративної відповідальності, у тому числі на підставі ст. 30 Закону України „Про державну службу” – 23 (за 9 місяців 2008 року звільнено 55 та 5 осіб за ст. 30 Закону України „Про державну службу”).

Джерело:

proUA

Залиште коментар