Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ДПАУ ввела в дію Уніфікований формат транспортного повідомлення

0 15

Державна податкова адміністрація України своїм наказом від 22 липня 2008 р. затвердила і ввела в дію Уніфікований формат транспортного повідомлення при взаємодії платників податків і податкових органів в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису.

За інформацією прес-служби, Уніфікований формат транспортного повідомлення було введено на виконання розпорядження Кабінету міністрів України №262-р від 06.02.08 «Про заходи з удосконалення системи адміністрування податку на додану вартість».

Уніфікований формат транспортного повідомлення підтримує всі діючі типи електронних документів: податкова звітність (декларація) платника податків, квитанція про доставку файлу податкової звітності до органу ДПС України, повідомлення про прийом податкової звітності органом ДПС, інформаційна виписка про стан розрахунків з бюджетом тощо.

Джерело:

Уніан

Залиште коментар