Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ДПАУ посилила контроль за виплатами тіньових зарплат

0 14

Державна податкова адміністрація посилила контроль за виплатами тіньових зарплат. Про це на прес-конференції повідомив заступник голови Податковою Сергій Лєкарь, передають «Українські новини».

«У виконання доручення уряду була звернена увага на тіньову зайнятість. Робота в цьому напрямі посилюється», – сказав він.

Лєкарь відзначив, що за наслідками перевірок по тіньовій зайнятості в 2010 році були виявлені порушення законодавства в 97,6% випадків і додатково налічено 619 млн. гривень податкових зобов’язань і штрафних санкцій.

При цьому, за його словами, якщо підприємці не почнуть легалізовувати зайнятість персоналу, можна чекати збільшення штрафних санкцій до 2 млрд. гривень в 2010 році.

Нагадаємо, Податкова також попросила Національний банк сприяти обмеженню готівкових розрахунків суб’єктами господарювання.

У лютому середня заробітна плата підвищилася в порівнянні з січнем на 2%, або на 39 гривень до 1 955 гривень на місяць.

Джерело:

proUA

Залиште коментар