Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ДПА проводитиме позапланові перевірки осіб, що зареєструвалися платниками ПДВ невчасно

0 55

У листі  від 30.04.2010 р. №8758/7/16-1517-16 Податкова зазначає наступне: особа зобов’язана надіслати податковому органу заяву про реєстрацію платником ПДВ протягом двадцяти календарних днів, наступних за таким звітним податковим періодом, якщо обсяг оподатковуваних операцій особи протягом звітного податкового періоду перевищує суму, визначену пп. 2.3.1 ст. 2 Закону про ПДВ, не більш ніж удвічі

Нагадаємо, підпункт 2.3.1 Закону визначає: особа підлягає обов’язковій реєстрації як платник податку у разі, коли загальна сума від здійснення операцій з поставки товарів (послуг), нарахована (сплачена, надана) такій особі або у рахунок зобов’язань третім особам, протягом останніх дванадцяти календарних місяців сукупно перевищує 300000 гривень (без урахування ПДВ).

Також ДПАУ зауважує, що у разі перевищення обсягів поставки, визначених пп. 2.3.1 Закону, у січні 2009 року, особа зобов’язана була надіслати податковому органу заяву про реєстрацію платником ПДВ до 21.02.2009 р. А неподання в установлений строк податкової декларації або розрахунків, якщо це передбачено законом, є підставою для проведення позапланової виїзної перевірки.

Також зауважимо, що платник податків, який не подає податкову декларацію у строки, визначені законодавством, сплачує штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання або її затримку.

Теги: Новини права, лист ДПАУ від 30.04.2010 р. №8758/7/16-1517-16, реєстрація платником ПДВ, позапланові виїзні перевірки податкової, підстави, письмо ГНАУ, регистрация плательщиком НДС, внеплановые выездные проверки налоговой, новости права

Залиште коментар