Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ДП «НАІС» затвердило новий зразок спеціального бланку нотаріальних документів

0 5

Державне підприємство «Національні інформаційні системи» затвердило новий зразок спеціального бланку нотаріальних документів та з вівторка, 28 липня 2020 року, розпочинає прийом заявок на їх постачання. Відвантаження розпочнуться не пізніше 4 серпня 2020 року, з моменту отримання перших примірників від постачальника.

Нагадаємо, що ціна на нові бланки відтепер становить 15,96 гривень з урахуванням ПДВ, що більш ніж на 2 гривні нижче за ціну попереднього бланка.

Для забезпечення стабільної роботи нотаріусів України, ДП «НАІС» на сьогодні продовжує задовольняти заявки нотаріусів, у яких залишилася мінімальна кількість бланків.

Нагадаємо, що сплачені раніше грошові кошти за неотриманні спеціальні бланки нотаріальних документів старого зразка автоматично будуть зараховані, як кошти за бланки нового зразка за новою ціною, або повернуті платнику за його заявою. В той же час, бланки старого зразка будуть діяти до повного їх використання.

Одночасно повідомляємо про внесення змін до договорів постачання в частині нової ціни спеціального бланка нотаріальних документів. З текстами договорів постачання у новій редакції можна ознайомитись в розділах «Форми договорів» та «Спеціальні бланки». Процедура приєднання до умов вказаних договорів не змінюється.

https://nais.gov.ua/

Залиште коментар