Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Дотримання прав людини в діяльності спецслужб

0 15

Сьогодні в Харкові проходить IV Міжнародна конференція «Захист демократичних цінностей і дотримання прав людини в діяльності спецслужб». Конференція організована за ініціативою Служби безпеки України, Національного університету «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого», Національного інституту стратегічних досліджень, Женевського центру демократичного контролю над збройними силами, Офісу зв’язків НАТО в Україні і Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

У дискусії на тему «Спеціальна служба і суспільство: принципи взаємодії і взаємної відповідальності» беруть участь керівництво Служби безпеки України, представники РНБО України, Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Міністерства закордонних справ України, Держприкордонслужби України, Національного інституту стратегічних досліджень, представники посольств іноземних держав і партнерських спецслужб, міжнародні експерти, учені, представники правозахисних і громадських організацій.

Під час заходу відбудеться нагородження переможців конкурсу студентських досліджень на теми, пов’язані з демократичними процесами в секторі держави.

Теги:

права людини, СБУ

Джерело:

Время

Залиште коментар