Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Досудове розслідування: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення

0 32

Під такою назвою в інституті підготовки юридичних кадрів для СБУ Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого відбулось третє засідання постійно діючого науково – практичного семінару.

У роботі семінару взяли участь науковці Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого, Національної академії правових наук України, та Національної академії Служби безпеки України, Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБ України, Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка, Харківського національного університету внутрішніх справ, Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, представники судових органів і прокуратури Харківської області, керівники та співробітники слідчих підрозділів регіональних органів СБ України.

Учасники семінару обговорили актуальні питання з розкриття і розслідування злочинів в сучасних умовах; взаємодії слідчого з оперативними підрозділами, використання матеріалів оперативно-розшукової діяльності та спеціальних знань у кримінальному судочинстві; окремі аспекти судового контролю й прокурорського нагляду за діяльністю правоохоронних органів.

Матеріали науково-практичного семінару будуть видані окремою збіркою і будуть надіслані до підрозділів Центрального управління, регіональних органів, наукових установ та навчальних закладів СБ України для використання у практичній роботі, повідомили в прес-центрі СБУ.

Теги:

СБУ, НАПрНУ, досудове слідство

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар