Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Доступ до держреєстру нерухомості буде спрощено

0 20

Розроблено зміни до порядку ведення держреєстру майнових прав на нерухоме майно, підготовлені за ініціативою Міністерства юстиції.  5 лютого документ на засіданні Кабінету міністрів був прийнятий без зауважень. У пояснювальній записці зазначається, що запропоновані поправки вдосконалять процес реєстрації прав власності на майно та їх обтяжень.
Як пише Комерсант- країна в матеріалі ” Нерухомість повернулася до особи”, тепер буде прописана чітка процедура внесення записів до державного реєстру при отриманні свідоцтва про право власності. Прийнята в кінці жовтня 2011 року постанова спочатку цього не передбачала, як і процедуру отримання дубліката документа, що підтверджує право власності на нерухомий об’єкт .
Крім того, зміни до постанови передбачають можливість надання інформації з держреєстру будь-якій фізичній та юридичній особі про наявність обтяжень на об’єкт нерухомості іпотекою, забороною або арештом. У цьому документі є норми, які можуть стати причиною судових розглядів. Зокрема , всупереч нормам закону “Про держреєстрацію речових прав” , постановою встановлено право центрального апарату Укрдержреєстру здійснювати реєстрацію прав на нерухомість.

Джерело:

svdevelopment

Залиште коментар