Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Дорогі ноутбуки для дорогих народних депутатів

0 15

Управління справами апарату Верховної Ради України за результатами тендерів 21 і 24 листопада уклало ряд угод на придбання товарів і послуг на загальну суму 8610000 грн. Про це повідомляє портал “Наші гроші” із засланням на інформацію у Віснику державних закупівель.

ТОВ “КПИ-сервис” обрана постачальником 485 ноутбуків на загальну суму 5490000 грн. Кожен комп’ютер вартістю 11,3 тис. грн. має встановлену пам’ять не менше 4 Гб і діагональ монітора 23 дюйми.

Нагадаємо, днями голова парламенту Володимир Литвин повідомив про підтримку рішення про перехід Верховної Ради на електронний документообіг. За його словами протягом однієї сесії на друк законопроектів витрачається 20 тонн паперу, а з врахуванням роботи, зарплати і експлуатації копіювальної техніки це коштує близько 400 тис. грн. за одну сесію.

Протягом каденції ВР проводить 10 сесій. Тому друк законопроектів протягом цього часу коштує 4 млн грн., що на півтора мільйони дешевше, ніж придбані ноутбуки.

Залиште коментар