Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, з 2009 року зросте вдвічі

0 17

Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, з 2009 року зросте вдвічі. Відповідну постанову „Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми” сьогодні прийняв Кабінет Міністрів, повідомили в прес-службі Мінпраці.

„Для цієї категорії дітей наразі законодавством передбачено такий механізм. Якщо середньомісячний розмір одержуваних на дитину аліментів і пенсії за попередні півроку не перевищує прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, на неї призначається державна допомога у розмірі одного прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. – повідомила міністр праці та соціальної політики Людмила Денисова.

З 2009 року, за її словами, розмір допомоги визначатиметься як різниця між двома прожитковими мінімумами для дитини відповідного віку та сумою пенсії, аліментів, стипендії та державних допомог, призначених на цю дитину за останні шість місяців. Якщо ж на дитину за останні півроку не було призначено жодних державних допомог, пенсій, аліментів чи стипендій – допомога на неї буде дорівнювати двом прожитковим мінімумам для дитини відповідного віку.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар