Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Допомога для «найбідніших»

0 18

У січні 2013 року в апарат Верховної Ради надійшла 151 заява від колишніх народних депутатів з проханням про виплату матеріальної допомоги.

Про це Фокусу повідомив заступник голови регламентного комітету Андрій Пишний. Серед них 109 депутатів останнього, шостого скликання, 13 парламентарів третього скликання, 19 обранців четвертого і 10 – п’ятого.

Відповідно до закону про статус народного депутата, перший рік після закінчення терміну повноважень допомога виплачується у розмірі заробітної плати – близько 14 000 грн. щомісячно. Надалі депутати мають право на половину цієї суми, за умови трудового стажу у чоловіків 25 років, жінок – 20. Всього на їх забезпечення в бюджеті на 2013 роки передбачено 41,9 млн грн.

Депутати в подачі заяв не обмежені тимчасовими рамками. Значить, армія VIP-безробітних, що претендують на матеріальну допомогу, найближчими місяцями може поповнитися.

Як відомо, депутати повернули собі пільги, від яких відмовилися в 2012 році.  В той же час прем’єр Микола Азаров заявив, що депутатські пільги обходяться бюджету не так вже дорого.

Джерело:

Фокус

Залиште коментар