Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Донецький суд випустив «чорного трансплантолога» на волю

0 14

Ворошилівський райсуд Донецька вчора ухвалив рішення відпустити громадянина Ізраїлю Міхаеля Зіса, підозрюваного в незаконній трансплантації органів, під заставу в 17 тисяч гривень, пише «Сегодня».

Як повідомлялося, Апеляційний суд Донецької області 13 грудня відмінив ухвалу Ворошилівського районного суду м. Донецька від 11 грудня 2007 року, згідно якій Міхаєль Зіс був звільнений з-під варти та йому був вибраний запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.

12 жовтня Міхаель Зіс був затриманий донецькими правоохоронцями .

Ізраїльська поліція, розслідуючи справу так званих «чорних трансплантологів», з’ясувала, що більшість операцій з пересадки донорських органів вони здійснювали в Донецькому центрі трансплантації нирок під керівництвом доктора Міхаєля Зіса. Останній Міністерством охорони здоров’я Ізраїлю був позбавлений ліцензії на проведення лікарської діяльності.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар