Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Донецький суд не дозволив закрити місцеву україномовну школу

0 28

Ворошиловський районний суд Донецька визнав протиправним і скасував рішення Донецької міськради про ліквідацію україномовної школи №111.

Відповідне рішення прийняв суддя Орєхов О. за позовом Інни Круглової – представника батьків та вчителів школи.

“Позовні вимоги Круглової Інни Олександрівни до Донецької міської ради про визнання протиправним та скасування рішення, – задовольнити частково. Визнати протиправним та скасувати рішення Донецької міської ради №5/39 від 15.04.2011 року про ліквідацію Донецької загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №111”, – йдеться в постанові суду.

Крім цього, позивачці відшкодовано 3,4 гривень державного мита.

Як відомо, Міністерство освіти, науки, молоді та спорту перед початком нового навчального року заявило, що в Україні з 2010 року до серпня 2011 року було закрито 315 шкіл: впродовж 2010 року 115 шкіл і в 2011 році – 200.

На Донеччині 2011 року планувалося закрити 26 загальноосвітніх шкіл. У зв’язку з цим, в регіоні відбулися акції протесту батьків учнів.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту заявило, що школи в Україні закривають через погану демографію.

Теги:

судове рішення, право на освіту

Джерело:

newsru

Залиште коментар