Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Донецький апеляційний адмінсуд скасував рішення про вільний розвиток і використання російської мови

0 15

Донецький апеляційний адміністративний суд скасував рішення обласної ради від 18 травня 2006 року «Про вільний розвиток і використання російської мови в Донецькій області», повідомляє УНІАН. Це рішення суду передала УНІАН заступник голови Донецького облорганізації Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка, голова Донецької обласної організації Конгресу українських націоналістів Марія Олейник. Вона повідомила, що таке рішення суд ухвалив 16 липня 2010 року, після більш як 4 років довгих судових розглядів. Впродовж цих 4-х років, поки йшли судові розгляди, облрада приймала програми про розвиток російської мови і російської культури в регіоні на виконання незаконного ухваленого в 2006 році рішення «Про вільний розвиток і використання російської мови в Донецькій області», додала М. Олейник.

Зокрема, ця програма передбачала фінансування з обласного бюджету у розмірі 7 млн. 343 тис. грн. таких напрямів, як: оновлення бібліотек шкіл книгами російської художньої літератури (в обсягу 1 млн. 800 тис. грн.); на оновлення і модернізацію науково-методичної бази кабінетів російської мови, забезпечення шкіл електронними дошками (600 тис. грн.); на факультативні курси російської мови в школах (360 тис. грн.); на підвищення кваліфікації та стажування вчителів шкіл і викладачів вишів у містах Російської федерації: Санкт-Петербурзі, Москві, Воронежі, Ростові (580 тис. грн.); на проведення олімпіад, конкурсів, турнірів з російської мови (200 тис. грн.) тощо.

Теги:

Новини права, російська мова, шкільна програма, шкільна бібліотека, адміністративний суд, фото, відео, розвиток російської культури
Новости права, русский язык, школьная программа, предмет, фото, видео, курсы русского языка, олимпиады, Донецкий апелляционный административный суд

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар