Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Донецькі суди за 3 місяці отримали майже 21 млн грн на покращення своїх приміщень

0 11

Територіальне управління ДСА України в Донецькій області з 25 липня по 2 серпня за результатами тендерів уклало низку угод на ремонт приміщень судів на загальну суму 9,04 млн грн.

Як повідомляється у «Віснику державних закупівель», Державна судова адміністрація замовила поточний ремонт в 17 судах Донецької області.

ТОВ «Укрспецстрой» отримає 0,25 млн грн. за ремонт одного суду, решту підрядів на 8,79 млн грн отримало ТОВ «ВКФ Будівельний Альянс» Прокопія Гур’єва, Віктора Романовського та Даніеля Кириллова, яке також було фаворитом попередніх тендерів ДСА на ремонт донецьких судів.

Як повідомлялось, у червні-липні ДСА України отримала на ремонт 7,95 млн грн, а у травні 3,80 млн грн.

З врахуванням останніх замовлень цього року на ремонт донецьких судів проведено тендери вже на 20,79 млн грн.

Жодна інша область цього року не отримувала з державного бюджету такого фінансування для ремонту приміщень місцевих судів.

Нагадаємо, 1 серпня президент Віктор Янукович підписав закон про виведення державних підприємств з-під обов’язкової дії тендерних процедур закону “Про здійснення державних закупівель”. Transparency International вважає, що в Україні за останні 8 років, розмір “відкату” у сфері державних закупівель збільшився більш ніж в 3 рази і сягає 60%.

Теги:

Державна судова адміністрація

Залиште коментар