Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Донецькі експерти підтвердили, що «Візир» працює нормально

0 14

Донецькі експерти провели перевірку «Візіра», яка показала, що прилад працює справно. Про це «proUA» повідомили у прес-службі ДАІ МВС України.

«Державне підприємство “Донецькій науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” провів додаткову перевірку вимірювача швидкості “Візир”, яка підтвердила, що прилад відповідає технічним умовам і може використовуватися в подальшій службовій діяльності Державтоінспекції», – йдеться у повідомленні.

У прес-службі також наголошують, що результати проведених випробувань «лише ще раз підтвердили єдині наявні погрішності у вимірюванні швидкості транспортних засобів, у стаціонарному режимі – +1 км, у патрульному режимі – +2 км., що і передбачено технічними умовами виробника».

Нагадаємо, що Київський районний суд Харкова 14 травня, ухвалив рішення про призначення технічної експертизи, яка повинна визначити, наскільки об’єктивний «Візир».

Джерело:

proUA

Залиште коментар