Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Долю указу про розпуск Ради суд вирішуватиме сьогодні

0 12

Апеляційний адміністративний суд Києва переніс розгляд оскарження Секретаріатом Президента припинення указу Президента Віктора Ющенка про розпуск Верховної Ради у зв’язку з клопотанням Блоку Юлії Тимошенко на 13 жовтня.

Про це журналістам сказав керівник служби Секретаріату з представництва в судах інтересів Президента Руслан Кирилюк, передають «Українські новини».

За його словами, на засіданні суду в неділю БЮТ подав клопотання про вимогу оригіналів справ з Окружного адміністративного суду Києва.

Кирилюк вважає, що Апеляційний адмінсуд Києва має право розглядати справу на основі копій Окружного адмінсуда, які були йому надані.

Він переконаний, що БЮТ всіляко намагається затягнути розгляд цієї справи, для чого робить незаконні дії.

«Це відвертий випадок рейдерства», – сказав він.

Кирилюк підкреслив, що у зв’язку з початком виборчого процесу суди працюють і у вихідні дні і мають право розглядати апеляцію до закінчення 5-денного терміну після ухвалення визначення Окружним адмінсудом.

За його словами, розгляд справи відбудеться 13 жовтня о 16:00.

Як повідомлялося, Секретаріат Президента вважає, що заважання депутатами Верховної Ради від фракції Блоку Юлії Тимошенко оскарженню припинення указу Президента Віктора Ющенка про розпуск Ради і призначення позачергових виборів передбачає кримінальну відповідальність.

Окружной адмінсуд Києва 10 жовтня припинив дію цього указу.

Секретаріат Президента 11 жовтня оспорив це визначення суду в Апеляційному адмінсуді Києва.

У зв’язку з припиненням указу про розпуск Ради, виборча кампанія з позачергових парламентських виборів, яка почалася опівночі 11 жовтня, припинена з 9:00 того ж дня.

Президент Віктор Ющенко призначив позачергові вибори Ради на 7 грудня.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар