Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Дохідна частина держбюджету приречена на недовиконання

0 12

Через падіння промислового виробництва, зниження оборотів інших секторів економіки бізнес не спроможний генерувати доходи, завдяки яким держбюджет наповнювався б згідно урядових планів та параметрів, визначених у чинному законі про держкошторис на поточний рік. Про це заявив народний депутат, член парламентського комітету з питань податкової та митної політики Сергій Терьохін.

“Цей бюджет у нинішньому вигляді приречений. Тут викручуй не викручуй бізнесу руки, але від того гроші не з’являться. Як за таких умов забезпечувати фінансування видатків? Лише за рахунок нарощування боргів. Уряд вже активно бере короткі позики під високі відсотки”, – констатував парламентар.

При цьому Терьохін висловив переконання у тому, що уряд не піде на скорочення видатків, оскільки “влада є популістичною”.

“А при цьому варто було б звернути увагу на те, що населення скорочує видатки не тільки на придбання товарів довготривалого користування (побутова техніка і т.д). – нерухомість навіть не згадую), але й на речі першої необхідності – продукти харчування, ліки і т.д. Це дуже тривожна тенденція”, – резюмував нардеп.

Теги:

Бюджет

Залиште коментар