Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Додатковий добір адвокатів

0 20

Міністерство юстиції протягом 11-25 березня проведе додатковий відбір адвокатів, які надаватимуть громадянам безоплатну вторинну правову допомогу у кримінальному провадженні. Про це повідомила прес-служба відомства.

“У березні поточного року Міністерство юстиції розпочне додатковий відбір адвокатів, які надаватимуть громадянам безоплатну вторинну правову допомогу у кримінальному провадженні. Наказ про проведення чергового конкурсу з відбору адвокатів підписав міністр юстиції Олександр Лавринович”, – йдеться у повідомленні.

Конкурс відбуватиметься у 3 етапи: розгляд конкурсними комісіями заяв і документів претендентів; анонімне письмове тестування; індивідуальні співбесіди. Претенденти мають продемонструвати теоретичні знання та практичні навички й уміння. Для включення конкурсантів до реєстрів адвокатів їх мінімальна підсумкова оцінка має становити не менше 3,5 балів.

Як зазначили в Мін’юсті, з набранням 1 січня 2013 року чинності положенням нового КПК щодо надання безоплатної правової допомоги у кримінальному провадженні в кожній області було створено відкриті реєстри адвокатів, що містять переліки правників, які надають громадянам безоплатну вторинну правову допомогу. Реєстри розміщуються на офіційних веб-сайтах головних управлінь юстиції, а також на сайті Координаційного центру з надання правової допомоги.

Теги:

адвокат

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар