Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Добір суддів: обговорення на семінарі

0 28

В Одесі триває семінар-тренінг з питань  забезпечення проведення кваліфікаційного іспиту, який проводиться Вищою кваліфікаційною комісією суддів України за підтримки проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)  «Справедливе правосуддя».

Учасники семінару обговорюють питання, вирішення яких є найбільш важливим завданням Комісії при підготовці до проведення кваліфікаційного іспиту у рамках проведення добору кандидатів на посаду судді вперше. Насамперед, це стосується вироблення чіткої та ефективної методики перевірки та оцінювання практичних завдань відкритого типу та забезпечення єдності підходів при оцінюванні виконаних кандидатами на посаду судді практичних завдань.

Під час роботи семінару аналізуються результати проведеного добору кандидатів на посаду судді у 2011 році та визначаються шляхи його удосконалення у 2012 році, положення про порядок проведення кваліфікаційного іспиту, а також питання щодо можливості автоматизації процесу проведення кваліфікаційного іспиту, повідомили в прес-службі ВККСУ.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар