Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

До ВРЮ надійшло 6 скарг на рішення ВККСУ

0 35

Вища рада юстиції розпочала виконувати повноваження, надане їй Законом України «Про судоустрій і статус суддів», з розгляду скарг на рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, прийнятих у процесі призначення чи обрання суддів на посаду. Відповідно до Закону Вища рада юстиції наділена правом перегляду рішень ВККСУ щодо встановлення результатів кваліфікаційного іспиту особи, яка пройшла спеціальну підготовку і виявила бажання бути рекомендованою для призначення на посаду судді, і яка не погоджується з результатами іспиту, та рішень про відмову у рекомендуванні кандидата для обрання на посаду судді безстроково за скаргою кандидата. З часу дії Закону до ВРЮ надійшло шість скарг на рішення ВККСУ, чотири з яких розглянуто на засіданні 25 січня 2011 року.

Законом встановлено місячний строк на оскарження до ВРЮ рішення ВККСУ. ВРЮ, в свою чергу, має розглянути скаргу також протягом одного місяця з дня її надходження після перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції. На засідання ВРЮ запрошується скаржник та представник Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Проте їх неявка з будь-яких причин не перешкоджає розгляду скарги. Рішення ВРЮ також можуть бути оскаржені в установленому порядку.

Теги:

ВРЮ, ВККСУ

Джерело:

ВРЮ

Залиште коментар