Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

До України позиватися заборонили

0 20

Господарський суд Парижа відхилив позовні вимоги компанії Sinequanon Invest (Люксембург) до держави України на суму в 22 млн дол США. Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції України.

Компанія Sinequanon Invest звернулася в Господарський суд Парижа в листопаді 2011 р. з вимогою про стягнення з держави України суми позовних вимог у розмірі 21789106 доларів США.

Крім того, компанія Sinequanon Invest для забезпечення своїх позовних вимог просила суд накласти арешт на фінансові активи та цінні папери, якими володіє держава України у Франції.

Як повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович, розглянувши вимоги позивача суд 1 червня 2012 відмовив у задоволенні позовних вимог. Рішення суду дозволило запобігти стягнення з державного бюджету суми позовних вимог у розмірі більше 21 млн дол.

Теги:

Міністерство юстиції України, позов до України, міжнародний арбітраж

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар