Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

До суду направили кримінальну справу по ще одному соратнику Лозінського

0 10

Генеральна прокуратура направила до суду кримінальну справу за обвинуваченням колишнього слідчого Голованівського районного відділу внутрішніх справ Кіровоградської області.

Про це «proUA» повідомили в прес-службі Генпрокуратури.

«Встановлено, що посадовець, зловживаючи своїм службовим становищем, підробив протокол про адміністративне правопорушення стосовно мешканця району Валерія Олійника, який нібито 16 червня 2009 року вчинив злісну непокору працівникам міліції», – сказано у повідомленні.

Екс-слідчого обвинувачують у службовій недбалості при огляді місця події за участю колишнього народного депутата України Віктора Лозінського. «Вказані дії слідчого не дали змогу на першочерговому етапі слідства встановити осіб, причетних до скоєння умисного вбивства Валерія Олійника», – наголосили у прес-службі.

У прес-службі ГПУ також зазначили, що справу направлено до Апеляційного суду Кіровоградської області для визначення підсудності.

Нагадаємо, 16 червня 2009 року у сутичці за участі народного депутата від БЮТ Віктора Лозінського загинув 55-річний безробітний Валерій Олійник.

Лозінський, що знаходився 8 місяців у розшуку, вранці 1 березня 2010 року з’явився до слідчого ГПУ у супроводі оперативного працівника СБУ і здався.

Джерело:

proUA

Залиште коментар