Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

До суду направлено кримінальну справу щодо заступника Голови правління Пенсійного фонду України

0 18

Слідчим відділом прокуратури Києва направлено до суду кримінальну справу стосовно колишнього заступника голови правління Пенсійного фонду, який завдав державі понад 6 млн гривень збитків. Про це повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури.

Згідно із повідомленням, досудовим слідством встановлено, що чиновник, діючи від імені Пенсійного фонду України, в порушення “Положення про закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти”, уклав договір із ТОВ “Український мейлінговий центр” на доставку персоніфікованих безконвертних іменних повідомлень. Однак, вказане товариство не мало можливостей забезпечити доставку вищевказаних повідомлень, а виступило посередником, в результаті чого Пенсійному фонду завдано збитки на суму понад 6 млн гривень.

Справу порушено за ч.2 ст.364 Кримінального кодексу (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Теги:

ПФ, зловживання

Залиште коментар