Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

До суду направлено кримінальну справу щодо заступника Голови правління Пенсійного фонду України

18

Слідчим відділом прокуратури Києва направлено до суду кримінальну справу стосовно колишнього заступника голови правління Пенсійного фонду, який завдав державі понад 6 млн гривень збитків. Про це повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури.

Згідно із повідомленням, досудовим слідством встановлено, що чиновник, діючи від імені Пенсійного фонду України, в порушення “Положення про закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти”, уклав договір із ТОВ “Український мейлінговий центр” на доставку персоніфікованих безконвертних іменних повідомлень. Однак, вказане товариство не мало можливостей забезпечити доставку вищевказаних повідомлень, а виступило посередником, в результаті чого Пенсійному фонду завдано збитки на суму понад 6 млн гривень.

Справу порушено за ч.2 ст.364 Кримінального кодексу (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Теги:

ПФ, зловживання
Комментарии