Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

До понад 3 тис. осіб застосовано домашній арешт

0 17

Станом на 1 серпня цього року домашній арешт обрано стосовно 3265 осіб. Крім того, запобіжний захід змінено й раніше ув’язненим 142 особам – із тримання під вартою на домашній арешт. Про це повідомив старший прокурор відділу ГПУ Олег Карпенко.

Контроль за виконанням підозрюваним або обвинуваченим своїх обов’язків, що пов’язані із домашнім арештом, покладено на органи внутрішніх справ,0 повідомляє прес-служба ГПУ. Відповідно, нагляд за додержанням законів органами внутрішніх справ під час забезпечення такого контролю, здійснюється районними, міськими та міжрайонними прокурорами.

«За результатами нагляду в першому півріччі поточного року прокурорами внесено вже 10 документів реагування, за наслідками розгляду яких службових осіб органів внутрішніх справ притягнуто до відповідальності», – поінформував прокурор.

Крім того, за словами Олега Карпенко, наразі у Вищому спеціалізованому суді та інших правоохоронних органах проходить погодження Інструкція про порядок виконання ухвал слідчого судді, суду про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар