Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

До КСУ надійшли подання від нардепів щодо конституційності низки указів Президента.

16

До Конституційного суду України 21 квітня надійшли подання від народних депутатів щодо конституційності низки указів Президента України Віктора Ющенка. Про це повідомляє прес-служба КСУ. Відповідно до регламенту суду, подання направлені на вивчення Секретаріату КСУ.

Зокрема, судом отримані такі подання: 54 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Указу Президента України “Про невідкладні заходи щодо розвитку міста Києва” від 25 лютого 2008 р. № 157;

56 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) указів Президента України “Про заходи з упорядкування видобутку бурштину в Україні” від 15 січня 2008 р. № 17 та “Про деякі заходи щодо вдосконалення гірничих відносин” від 28 лютого 2008 р. № 173;

56 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Указу Президента України “Про деякі заходи щодо розвитку автомобільних доріг в Україні” від 29 січня 2008 р. № 62.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии