Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

До КСУ надійшли подання від нардепів щодо конституційності низки указів Президента.

0 16

До Конституційного суду України 21 квітня надійшли подання від народних депутатів щодо конституційності низки указів Президента України Віктора Ющенка. Про це повідомляє прес-служба КСУ. Відповідно до регламенту суду, подання направлені на вивчення Секретаріату КСУ.

Зокрема, судом отримані такі подання: 54 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Указу Президента України “Про невідкладні заходи щодо розвитку міста Києва” від 25 лютого 2008 р. № 157;

56 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) указів Президента України “Про заходи з упорядкування видобутку бурштину в Україні” від 15 січня 2008 р. № 17 та “Про деякі заходи щодо вдосконалення гірничих відносин” від 28 лютого 2008 р. № 173;

56 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Указу Президента України “Про деякі заходи щодо розвитку автомобільних доріг в Україні” від 29 січня 2008 р. № 62.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар