Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

До КСУ надійшли подання щодо конституційності законів про призначення наглядової ради держбанку і про підвищення соцстандартів.

0 23

До Конституційного суду України (КСУ) 18 листопада надійшло конституційне подання 50 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частин десятої, одинадцятої, дев’ятнадцятої статті 7 Закону України “Про банки і банківську діяльність” від 7 грудня 2000 року № 2121-III в частині права Президента України призначати членів наглядової ради державного банку та припиняти їх повноваження. Про це повідомляє прес-служба КСУ.

До Суду також надійшло подання 50 народних депутатів щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2009 рік” від 6 листопада 2009 року № 1715-VI.

Згідно з регламентом КСУ конституційне подання передано на вивчення в секретаріат Суду.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар