Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

До КСУ надійшли два подання В.Ющенка про конституційність низки постанов Кабміну.

0 20

До Конституційного суду надійшли два конституційні подання Президента України Віктора Ющенка, повідомляє прес-служба КСУ. Зокрема, це подання щодо відповідності Конституції положень пункту 3 змін, що вносяться до Порядку декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари, затверджених постановою Кабінету міністрів “Про внесення змін до Порядку декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари” від 6 серпня 2008 р. № 709.

Крім того, до КСУ надійшло президентське подання щодо конституційності постанов Кабінету міністрів “Про внесення зміни до пункту 1 постанови Кабінету міністрів України від 12 липня 1999 р. № 1228” від 10 вересня 2008 р. № 816, “Деякі питання реалізації військового майна” від 11 лютого 2009 р. № 88.

Згідно з регламентом Конституційного суду, конституційні подання передані на вивчення до секретаріату КСУ.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар