Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

До КСУ надійшли два подання В.Ющенка про конституційність низки постанов Кабміну.

12

До Конституційного суду надійшли два конституційні подання Президента України Віктора Ющенка, повідомляє прес-служба КСУ. Зокрема, це подання щодо відповідності Конституції положень пункту 3 змін, що вносяться до Порядку декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари, затверджених постановою Кабінету міністрів “Про внесення змін до Порядку декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари” від 6 серпня 2008 р. № 709.

Крім того, до КСУ надійшло президентське подання щодо конституційності постанов Кабінету міністрів “Про внесення зміни до пункту 1 постанови Кабінету міністрів України від 12 липня 1999 р. № 1228” від 10 вересня 2008 р. № 816, “Деякі питання реалізації військового майна” від 11 лютого 2009 р. № 88.

Згідно з регламентом Конституційного суду, конституційні подання передані на вивчення до секретаріату КСУ.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии