Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

До КСУ надійшло подання В.Ющенка щодо конституційності розпорядження Кабміну про конверсію смуг радіочастот.

0 13

До Конституційного суду України (КСУ) сьогодні, 21 жовтня, надійшло конституційне подання Президента України Віктора Ющенка щодо відповідності Конституції України (конституційності) розпорядження Кабінету міністрів України “Деякі питання проведення конверсії смуг радіочастот” від 16 вересня 2009 року № 1119-р. Про це повідомляє прес-служба КСУ.

Згідно із регламентом КСУ, конституційне подання передано на вивчення до секретаріату суду.

Нагадаємо, В.Ющенко підписав 20 жовтня указ № 834/2009 “Про зупинення дії розпорядження Кабінету міністрів України від 16 вересня 2009 року №1119-р”. Уряд цим розпорядженням доручив Міністерству оборони України, Міністерству транспорту та зв’язку України, Національній комісії з питань регулювання зв’язку України провести конверсію смуг радіочастот 1920-1935 МГц, 1950-1980 МГц, 2010-2015 МГц, 2020-2025 МГц, 2110-2125 МГц, 2140-2170 МГц для запровадження системи мобільного зв’язку третього покоління стандарту ІМТ-2000 (UMTS) шляхом зміни частотних присвоєнь радіоелектронних засобів спеціальних користувачів, які працюють у зазначених смугах радіочастот, і переведення їх поза такі смуги радіочастот (пункт 1).

Таким чином, Кабміном прийнято рішення щодо конверсії смуг радіочастот, які використовуються Збройними силами України (ЗСУ) та іншими спеціальними користувачами в інтересах національної безпеки та оборони України, і передачі права на користування такими радіочастотами операторам мобільного зв’язку, але не було

передбачено комплекс заходів, який би забезпечував безперешкодне переведення радіоелектронних засобів таких користувачів на інші смуги радіочастот. Відтак, йдеться в указі Президента, запропонований розпорядженням №1119-р механізм матиме наслідком зниження рівня боєздатності ЗСУ та інших військових формувань, їх бойової готовності до оборони держави.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар