Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

До КСУ надійшло подання В.Ющенка щодо конституційності погодження структури центрального апарату Міноборони з першим віце-прем”єром.

0 27

До Конституційного суду України (КСУ) сьогодні, 27 липня ц.р., надійшло конституційне подання Президента України Віктора Ющенка щодо відповідності Конституції України (конституційності) абзацу другого пункту 12 Положення про Міністерство оборони України, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2006 р. № 1080 (зі змінами, внесеними Постановою Кабінету міністрів України від 1 липня 2009 року № 664), пункту 6 змін, що вносяться до Положення про Міністерство оборони України, затверджених Постановою Кабінету міністрів України від 1 липня 2009 р. № 664.

Згідно з регламентом КСУ конституційне подання передано на вивчення в секретаріат Суду.

У другому абзаці п. 12 вищезазначеного положення сказано наступне: “Структуру центрального апарату Міноборони затверджує міністр за погодженням з першим віце-прем”єр-міністром. Положення про структурні підрозділи центрального апарату Міноборони затверджує міністр”.

Нагадаємо, В.Ющенко підписав указ №571/2009 “Про припинення дії положень ухвал Кабінету міністрів України від 3 серпня 2006 р. №1080 і від 1 липня 2009 р. №664”.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар