Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

До КСУ надійшло подання щодо офіційного тлумачення повноважень місцевих органів влади у формуванні бюджетів та встановленні тарифів на ЖКП.

0 26

До Конституційного суду України (КСУ) 18 січня надійшло конституційне подання Кіровської міської ради Донецької області щодо офіційного тлумачення положень частини другої статті 19, частин першої, другої статті 143 Конституції України, частини першої статті 10, частини першої статті 11, підпункту 2 пункту “а” статті 28 закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини третьої статті 31 закону України “Про житлово-комунальні послуги”, абзацу шостого статті 13, частини третьої статті 20 закону України “Про теплопостачання”, пункту 7 статті 18 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”. Про це повідомляє прес-служба КСУ.

Вищезазначені положення законодавчих актів стосуються повноважень місцевих органів влади (місцевих держадміністрацій) у формуванні місцевих бюджетів, установленні тарифів на оплату побутових і транспортних послуг, які надають КП, тарифів на житлово-комунальні послуги (ЖКП) та контролю за додержанням норм їх споживання.

Згідно з регламентом КСУ конституційне подання передано на вивчення в секретаріат Суду.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар