Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

До КСУ надійшло подання щодо офіційного тлумачення норми статті про забезпечення суддів житлом.

0 37

До Конституційного суду України (КСУ) 25 січня ц.р. надійшло конституційне подання Бориспільської міської ради Київської області щодо офіційного тлумачення першого речення частини сьомої статті 44 закону України “Про статус суддів” – щодо забезпечення суддів житлом за місцем знаходження суду. Про це повідомляє прес-служба КСУ.

Згідно з регламентом КСУ конституційне подання передано на вивчення в секретаріат Суду.

Нагадаємо, перше речення ч. 7 ст. 44 закону України “Про статус суддів” визначає, що “не пізніше як через шість місяців після обрання суддя КСУ, Верховного суду, вищого спеціалізованого суду, апеляційного та місцевого суду, який потребує поліпшення житлових умов, забезпечується благоустроєним житлом у вигляді окремої квартири чи будинку або службовим житлом за місцем знаходження суду. Судді військових судів забезпечуються таким же житлом і в ті ж строки за рахунок Міністерства оборони України”.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар