Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

До КСУ надійшло подання про конституційність указу Президента щодо відряджень місцевих чиновників.

0 21

До Конституційного Суду України надійшло подання щодо відповідності Конституції України (конституційності) указу Президента України “Про службові відрядження у межах України голів місцевих державних адміністрацій” від 11 лютого 2008 року № 117/2008. Про це повідомляє прес-служба КСУ. Відповідне подання надійшло за ініціативою 52 народних депутатів.

Нагадаємо, згідно з указом Президента від 11 лютого 2008 р., службове відрядження в межах України погоджується:

– Президентом України – стосовно відряджень голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим за межі Автономної Республіки Крим, голів обласних державних адміністрацій – за межі відповідних областей, голів Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій – за межі відповідно міст Києва та Севастополя;

– головою Ради міністрів Автономної Республіки Крим, головами обласних державних адміністрацій – стосовно відряджень голів районних державних адміністрацій за межі відповідних районів, головами Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій – стосовно відряджень голів районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій за межі відповідно міст Києва та Севастополя.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар