Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

До КСУ надійшло подання про конституційність указу Президента щодо відряджень місцевих чиновників.

21

До Конституційного Суду України надійшло подання щодо відповідності Конституції України (конституційності) указу Президента України “Про службові відрядження у межах України голів місцевих державних адміністрацій” від 11 лютого 2008 року № 117/2008. Про це повідомляє прес-служба КСУ. Відповідне подання надійшло за ініціативою 52 народних депутатів.

Нагадаємо, згідно з указом Президента від 11 лютого 2008 р., службове відрядження в межах України погоджується:

– Президентом України – стосовно відряджень голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим за межі Автономної Республіки Крим, голів обласних державних адміністрацій – за межі відповідних областей, голів Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій – за межі відповідно міст Києва та Севастополя;

– головою Ради міністрів Автономної Республіки Крим, головами обласних державних адміністрацій – стосовно відряджень голів районних державних адміністрацій за межі відповідних районів, головами Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій – стосовно відряджень голів районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій за межі відповідно міст Києва та Севастополя.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии