Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

До КСУ надійшло подання Президента щодо конституційності перепідпорядкування Кабміном низки підприємств.

15

До Конституційного суду України надійшло конституційне подання Президента України щодо відповідності Конституції України (конституційності) розпорядження Кабінету міністрів України “Про здійснення Кабінетом міністрів України повноважень з управління державними корпоративними правами” від 16 травня 2008 р. № 717-р. Про це повідомляє прес-служба КСУ.

Згідно з регламентом Конституційного суду України, конституційне подання передано на вивчення до секретаріату КСУ.

Зазначеним розпорядженням Кабміну повноваження з управління державними корпоративними правами відкритих акціонерних товариств “Одеський припортовий завод”, “Київський завод реле та автоматики”, “Київський мотоциклетний завод”, “Турбоатом”, “Завод “Маяк”, “Феодосійська суднобудівна компанія “Море”, “Науково-виробничий комплекс “Київський завод автоматики імені Г.І.Петровського”, “Науково-дослідний інститут електромеханічних приладів”, “Укртелеком”, “Меридіан” імені С.П.Корольова” та Державної акціонерної компанії “Україна туристична” було покладено на Кабінет міністрів України.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии