Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

До КСУ надійшло подання Президента щодо конституційності перепідпорядкування Кабміном низки підприємств.

0 15

До Конституційного суду України надійшло конституційне подання Президента України щодо відповідності Конституції України (конституційності) розпорядження Кабінету міністрів України “Про здійснення Кабінетом міністрів України повноважень з управління державними корпоративними правами” від 16 травня 2008 р. № 717-р. Про це повідомляє прес-служба КСУ.

Згідно з регламентом Конституційного суду України, конституційне подання передано на вивчення до секретаріату КСУ.

Зазначеним розпорядженням Кабміну повноваження з управління державними корпоративними правами відкритих акціонерних товариств “Одеський припортовий завод”, “Київський завод реле та автоматики”, “Київський мотоциклетний завод”, “Турбоатом”, “Завод “Маяк”, “Феодосійська суднобудівна компанія “Море”, “Науково-виробничий комплекс “Київський завод автоматики імені Г.І.Петровського”, “Науково-дослідний інститут електромеханічних приладів”, “Укртелеком”, “Меридіан” імені С.П.Корольова” та Державної акціонерної компанії “Україна туристична” було покладено на Кабінет міністрів України.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар