Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

До КСУ надійшло подання 50 нардепів щодо конституційності норм закону про призначення і звільнення голів місцевих держадміністрацій.

0 24

До Конституційного суду України (КСУ) 22 лютого ц.р. надійшло конституційне подання 50 народних депутатів України від БЮТ щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частини другої статті 8, пунктів 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 частини першої, пункту 1 частини другої, частини четвертої статті 9 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”. Про це повідомляє прес-служба КСУ.

Згідно із регламентом КСУ, конституційне подання передано на вивчення в секретаріат Суду.

Нагадаємо, згідно зі ст. 8 зазначеного закону, голів місцевих держадміністрацій призначає на посаду Президент України за поданням Кабміну на строк повноважень глави держави.

Відповідно до ч. 4 ст. 9 закону про місцеві держадміністрації, у разі обрання нового Президента України голови місцевих держадміністрацій продовжують здійснювати свої повноваження до призначення в установленому порядку нових голів місцевих держадміністрацій.

Згідно із п. 1 ч. 4 ст. 9 зазначеного закону, повноваження голів місцевих держадміністрацій можуть бути припинені Президентом України у разі прийняття відставки голови відповідної обласної держадміністрації.  
Пункти 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 ч. 1 ст. 9 зазначеного закону визначають випадки, за яких повноваження голів місцевих держадміністрацій припиняються Президентом України.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар