Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

До кінця року Тимошенко хоче перевести вкладників банку «Надра» до Родовід Банку

0 27

Кабінет Міністрів має намір до кінця 2009 року перевести кошти вкладників банку «Надра», що входить до групи найбільших, до Родовід Банку, що входить до групи великих.

Про це сказала прем’єр-міністр Юлія Тимошенко на зустрічі з вкладниками Укрпромбанку, передає «Українські новини».

«Надра банк ми плануємо ще до кінця року також забрати в Родовід Банк… забрати всіх вкладників», – сказала вона.

За словами прем’єра, йдеться приблизно про 600 тис. осіб.

Вона відзначила, що в банку «Надра» здійснювалися масштабні фінансові махінації, коли за допомогою рефінансування з банку було виведено за межі держави 7 млрд. гривень.

«Це просто мегазлочин, за який відповідатимуть, безумовно, всі», – сказала Тимошенко.

Окрім цього, прем’єр відзначила, що після вирішення проблеми банку «Надра» уряд планує приступити до проблем вкладників кредитних спілок і дрібних банків.

Крім цього, Тимошенко повідомила, що в 2010 році буде відновлена масштабна програма повернення вкладів Ощадбанку СРСР.

Як повідомлялося, Міністерство фінансів має сумнів в ухваленні рішення щодо банку «Надра» до кінця грудня.

Станом на 1 жовтня активи банку становили 25 893,0 млн. гривень, кредити і заборгованість клієнтів – 25 323,6 млн. гривень, власний капітал – 500,6 млн. гривень.

За січень-вересень банк отримав збитки 1 337,898 млн. гривень, 2008 рік банк «Надра» закінчив з чистим прибутком 25,857 млн. гривень.

Акціонерами ВАТ «Банк «Надра», що володіють більш ніж 10% акцій, є кіпрські компанії Novartik Trading Limited (60,99%) і Manmade Enterprises Limited (30,74%).

Джерело:

proUA

Залиште коментар