Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

До кінця року Тимошенко хоче перевести вкладників банку «Надра» до Родовід Банку

19

Кабінет Міністрів має намір до кінця 2009 року перевести кошти вкладників банку «Надра», що входить до групи найбільших, до Родовід Банку, що входить до групи великих.

Про це сказала прем’єр-міністр Юлія Тимошенко на зустрічі з вкладниками Укрпромбанку, передає «Українські новини».

«Надра банк ми плануємо ще до кінця року також забрати в Родовід Банк… забрати всіх вкладників», – сказала вона.

За словами прем’єра, йдеться приблизно про 600 тис. осіб.

Вона відзначила, що в банку «Надра» здійснювалися масштабні фінансові махінації, коли за допомогою рефінансування з банку було виведено за межі держави 7 млрд. гривень.

«Це просто мегазлочин, за який відповідатимуть, безумовно, всі», – сказала Тимошенко.

Окрім цього, прем’єр відзначила, що після вирішення проблеми банку «Надра» уряд планує приступити до проблем вкладників кредитних спілок і дрібних банків.

Крім цього, Тимошенко повідомила, що в 2010 році буде відновлена масштабна програма повернення вкладів Ощадбанку СРСР.

Як повідомлялося, Міністерство фінансів має сумнів в ухваленні рішення щодо банку «Надра» до кінця грудня.

Станом на 1 жовтня активи банку становили 25 893,0 млн. гривень, кредити і заборгованість клієнтів – 25 323,6 млн. гривень, власний капітал – 500,6 млн. гривень.

За січень-вересень банк отримав збитки 1 337,898 млн. гривень, 2008 рік банк «Надра» закінчив з чистим прибутком 25,857 млн. гривень.

Акціонерами ВАТ «Банк «Надра», що володіють більш ніж 10% акцій, є кіпрські компанії Novartik Trading Limited (60,99%) і Manmade Enterprises Limited (30,74%).

Джерело:

proUA

Комментарии