Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

До 2 років позбавлення волі засуджено спеціаліста Держкомзему на Івано-Франківщині

0 14

В Івано-Франківській області Верховинський районний суд засудив до позбавлення волі терміном на 2 роки провідного спеціаліста районного управління Держкомзему за заподіяння державним інтересам тяжких наслідків. Про це повідомили у секторі зв’язків з громадськістю облуправління міліції.

У 2007 році одна із сільських рад Верховинського району передала у приватну власність двох громадян дві земельні ділянки загальною площею 3,5 га для ведення особистих селянських господарств. Приватизація цих ділянок відбулася із порушенням земельного законодавства і стала можливою через неправдиві висновки про те, що ділянки відносяться до земель сільськогосподарського призначення і знаходяться в межах сільської ради.

Насправді ця площа належала до земель державного лісового фонду і перебувала у користуванні Верховинського районного держлісгоспу. Таким чином площі, вкриті лісом, передали у приватну власність без відома постійного лісокористувача.

Внаслідок незаконних дій державним інтересам було спричинено збитків на суму понад 1 млн грн.

У лютому 2010 року за матеріалами обласного управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС прокуратура порушила кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем і службового підроблення посадовими особами у Верховинському районі. Згідно з вироком суду, завдані державі збитки відшкодували шляхом скасування державних актів на право власності на землі лісового фонду і повернення їх законному власнику – Верховинському держлісгоспу.

Джерело:

УНН

Залиште коментар