Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

До 23 квітня приймаються заявки від адвокатів для надання безоплатної правової допомоги

0 20

Заяви для участі у конкурсі з відбору адвокатів, які залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги населенню, прийматимуться до 23 квітня 2012 року. Відповідний наказ про проведення конкурсу адвокатів, які здійснюватимуть безоплатну вторинну правову допомогу громадянам, підписав міністр юстиції Олександр Лавринович.

Згідно з наказом, заявки від претендентів на участь у конкурсі прийматимуться управліннями юстиції в областях, містах Києві та Севастополі, а також районними, районними у містах, міськими (міст обласного значення), міськрайонними управліннями юстиції до 23 квітня 2012 року.

Конкурс полягатиме у перевірці теоретичних знань, практичних навичок і умінь претендента у різних галузях законодавства, досвіду з надання правової допомоги як захисника під час провадження дізнання, досудового слідства і розгляду кримінальних справ у суді.

За підсумками конкурсу будуть сформовані регіональні Реєстри адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу за контрактом та Реєстри адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на підставі договору.

Планується, що конкурсна процедура буде завершена до 1 червня 2012 року.

До 1 січня 2013 року Міністерство юстиції утворить при управліннях юстиції в областях, містах Києві та Севастополі центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Такі центри надаватимуть допомогу у складанні процесуальних документів, здійсненні представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, захисті від обвинувачення.

У повному обсязі, передбаченому Законом, всі види безоплатної правової допомоги надаватимуться всім категоріям осіб з 1 січня 2017 року.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар