Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

До уваги осіб, які мають намір здійснювати приватну виконавчу діяльність

0 19

Відповідно до Закону України від 02.06.2016 № 1403-VIII «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших осіб» та Порядку допуску до професії приватного виконавця, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 25.10.2016 № 3053/5, Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України розпочинає проведення Навчальних курсів з отримання знань у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів. 

Відповідно до пунктів 2, 3 і 5 розділу ІІ вищезазначеного Порядку Навчальні курси будуть проходити на підставі укладеного між слухачем та Інститутом договору та відповідно до плану Навчальних курсів, затвердженого Інститутом та погодженого з Міністерством юстиції України (план Навчальних курсів та текст типового договору, розробленого Інститутом, додаються). 

Курс навчання складає 23 робочі дні. 

Вартість навчання – 6100 грн. (у т.ч. ПДВ). 

Заняття першої групи слухачів розпочнеться 28 листопада 2016 року за адресою: м. Київ, вул. Кустанайська, 6. 

Реєстрація учасників – за тел. (044) 525-14-94 Артюх Олена Григорівна. 

Попередня реєстрація слухачів є обов’язковою. 

Для попередньої реєстрації подаються заява слухача, копія диплома про вищу юридичну освіту не нижче другого рівня, копія трудової книжки. 

Про зарахування на Навчальні курси та дату початку занять кожному слухачу буде повідомлено додатково. 

При реєстрації перед початком занять слухачі мають пред’явити паспорт, індивідуальний податковий номер, копію документа про внесення плати за навчання. 

Реквізити для оплати: 

р/р 31252290116479 УДКСУ у Шевченківському р-ні м. Києва 

МФО 820172; ЄДРПОУ 26195879. 

Одержувач: ІППО МЮУ (Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України). 

Призначення платежу: за участь у Навчальних курсах П.І.Б.

Навчальний план

Проект договору

Джерело:

Міністерство юстиції

Залиште коментар