Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Дніпропетровського суддю засудили до 6,5 років за хабар і примус підсудної до статевого зв’язку

0 11

Як повідомили в прокуратурі Запорізької області, вирок також передбачає конфіскацію половини майна засудженого і позбавлення його права обіймати посади в органах державної влади терміном на три роки.

“Суддя визнаний винним у тому, що в 2009 році при розгляді кримінальної справи за обвинуваченням громадянки в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах, зажадав від неї хабар за перекваліфікацію справи на менш тяжкий злочин і її закриття”, – зазначили в прокуратурі.

Згідно з повідомленням, для чинення тиску на підсудну, зловмисник сфальсифікував її неявку на судове засідання, яке фактично не проводилося, і, на підставі цього, виніс постанову про зміну запобіжного заходу на утримання під вартою і оголосив обвинувачену в розшук.

“Використовуючи ці документи, суддя вимагав від жінки якнайшвидшого вирішення питання про передачу хабара і примушував її до вступу в статевий зв’язок”, – наголосили в прокуратурі.

Зазначається, що першу частину хабара в розмірі 10 тис. гривень суддя отримав 27 січня 2010 року. Пізніше, 8 лютого суддю затримали під час отримання другої частини хабара в 15 тис. гривень.

“Суддя визнаний винним у скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст.368 (одержання хабара), ч.1 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем), ч.1 ст.366 (службове підроблення) та ч.1 ст. 154 (примушування до вступу в статевий зв’язок) “, – додали в прокуратурі.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар