Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Дніпропетровщина – у лідерах України за темпами регіональної цифровізації

0 70

За результатами 2021 року Дніпропетровщина вийшла у лідери України за темпами регіональної цифровізації. У громадах активно розвивали мережу ЦНАПів. А ще під’єднували села до швидкісного інтернету. Про це під час прес-конференції повідомив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Іван Начовний.

«Багато зусиль покладено усієї нашої команди і громад. Регіон трансформується, активно переходить у «цифру». Все більше мешканців сіл мають доступ до швидкісної оптоволоконної мережі інтернет. Все більше громад – власні ЦНАПи», – зазначив Іван Начовний.

На Дніпропетровщині покриття швидкісним інтернетом – понад 80%. У 2021 році під’єднали майже 90 сіл регіону. Це декілька тисяч кілометрів мереж, потужністю понад 300 мб/с.

«Мета на цей рік – підключати школи, дитячі садки, бібліотеки. Цим соціальним об’єктам приділятимемо особливу увагу. Впевнений, громади охоче подаватимуть заявки на отримання державної інтернет-субвенції», – додав Іван Начовний.

У 2021 році на Дніпропетровщині створили 27 ЦНАПів. Один з них, у Юр’ївці, звели «з нуля». Понад 10 громад області отримали ЦНАП-субвенцію.

Нині на Дніпропетровщині 66 стаціонарних Центрів надання адмінпослуг, 17 філій, 89 віддалених робочих місць, 3 пересувні мобільні офіси.

У кожній з точок доступу розширюють перелік сервісів. Завдання максимум – 380 послуг.

Дніпропетровська ОДА

Залиште коментар