Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Дмитро Кулеба повідомив про підготовку тристороннього проекту з розмінування із Камбоджею та Японією

0 53

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив про роботу над тристороннім проектом України, Камбоджі та Японії задля допомоги у розмінуванні нашої країни. Про це він розповів у ефірі національного телемарафону у п’ятницю, 11 листопада, під час прямого включення з саміту АСЕАН в Камбоджі.

«В розвиток телефонних переговорів Президента України Володимира Зеленського із Прем’єр-міністром Королівства Камбоджа Гун Сеном, камбоджійський лідер особисто прийняв мене цього тижня у Пномпені. На нашій зустрічі, йшлося, зокрема, про допомогу в розмінуванні. У нас вимальовується спільний тристоронній проект з розмінування українських територій із залученням Камбоджі та Японії. Ми проговорили конкретні параметри цього проекту, хто і що буде робити, який графік», – розповів він.

Дмитро Кулеба додав, що обговорив цей проект детальніше на вчорашній зустрічі з Віце-прем’єр-міністром, Міністром закордонних справ Камобджі Праком Сакхонном.

“Камбоджа на наш запит ініціювала цей проект і готова допомагати Україні в розмінуванні, разом із Японією. У минулому Камбоджа довго потерпала від війни, і має неабиякий досвід у розмінуванні. Тобто є експертиза, є обладнання, будемо залучати їх до вирішення наших проблем”, – підсумував Міністр.

 

 

Міністерство закордонних справ України

Залиште коментар