Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Дмитро Кулеба: Кот-д‘Івуар приєднався до Кримської платформи

0 4

У рамках турне країнами Африки Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба був прийнятий в Абіджані віце-президентом Кот-д‘Івуару Т’ємоко Мейліє Коне.

Дмитро Кулеба передав особисте послання Президента Володимира Зеленського Президенту Кот-д‘Івуару Аласану Уаттарі.

Міністр висловив вдячність Кот-д’Івуару за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах на тлі російської агресії. Він також відзначив активну взаємодію двох країн в рамках міжнародних організацій.

«Україна та Кот-д‘Івуар мають спільні зовнішньополітичні пріоритети: мирне співіснування держав, невтручання у внутрішні справи, взаємоповага, сталий економічний розвиток. Ми також протидіємо спільним викликам – найманцям Вагнера, продовольчій кризі, змінам клімату. І спільними зусиллями ми будемо боротися за мир і процвітання наших народів», – наголосив Дмитро Кулеба.

Т’ємоко Мейліє Коне підкреслив, що Кот-д’Івуар виступає проти війни росії проти України та підтримує зусилля задля відновлення миру в нашій державі.

Віце-президент Коне повідомив про рішення Кот-д’Івару приєднатися до Кримської платформи.

Співрозмовники детально обговорили кроки задля пожвавлення співпраці України та Кот-д’Івуару в сферах безпеки, торгівлі, сільського господарства та освіти.

 

Міністерство закордонних справ України

Залиште коментар