Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Дмитро Кулеба: Інтенсивні візити іноземних лідерів і топ-посадовців свідчать, що Київ став центром тяжіння міжнародної політики

0 1

Візити до України прем’єр-міністрів Великої Британії, Польщі, Нідерландів, Президента Туреччини та низки міністрів закордонних справ свідчать, що Київ став центром тяжіння міжнародної політики, а Україна стає активним учасником міжнародної політики.

Про це Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив в ефірі програми одного з телеканалів.

“Такої дипломатичної активності в Києві, як зараз, не було ніколи. Це не манна небесна, а результат роботи. Перетворити Київ на центр тяжіння — це конкретний результат роботи. Це результат України”, – підкреслив Міністр.

Дмитро Кулеба наголосив, що ключова тема переговорів — стратегічні гарантії безпеки України: «Як стратегічно вирішити питання безпеки — ось тема, яка присутня на всіх наших переговорах».

Глава української дипломатії додав, що Україна доводить, що є державою, яка здатна захищати себе навіть в умовах, коли двома гарантами її безпеки є український солдат і український дипломат.

“99 відсотків цих візитів — гості привозять із собою конкретну безпекову чи фінансову підтримку, крім слів. Або такі рішення ухвалюються одразу після повернення. Наприклад, Прем’єр-міністр Польщі повернувся і одразу ухвалив рішення про передачу нам нового озброєння. Чехія ухвалила рішення на наш запит, і наступного тижня три міністри — Чехії, Словаччини та Австрії — перебуватимуть в Києві”, – зазначив він.

За словами Міністра, він підтримує інтенсивні контакти з французьким колегою, а наступного тижня також чекає глав дипломатій Франції та ФРН в Україні.

Міністерство закордонних справ України

Залиште коментар