Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Для вступу до магістратури юрфаку доведеться здавати ЗНО

0 93

Абітурієнти, які бажають отримати ступінь магістра за спеціальністю «Право» в 2017 році, повинні здати єдине фахове вступне випробування з використанням організаційно-технічних процесів здійснення ЗНО.

Вступники зможуть подати не більше п’яти заяв на участь в конкурсному відборі. При цьому прийом документів буде здійснюватися з 12 по 25 липня 2017 року. Для абітурієнтів, які отримали освіту за іншою спеціальністю, прийом документів триватиме з 12 по 17 липня 2017 року, а з 18 по 20 липня вони будуть здавати додаткові вступні випробування у ВНЗ.

Початок єдиного фахового вступного випробування призначено на 10:00 3 серпня 2017 року.

Єдине фахове вступне випробування передбачає виконання екзаменаційної роботи, що містить три блоки тестових завдань:

– перший блок – тест загальних навчальних юридичних компетентностей, що включає тестування аналітичного, критичного і логічного мислення;

– другий блок – тест з шести базових юридичних дисциплін, що включає конституційне право, адміністративне право, цивільне право, цивільне процесуальне право, кримінальне право, кримінально-процесуальне право;

– третій блок – тест з іноземної мови (англійської, німецької чи французької).

Конкурсний бал обчислюється як сума балів за правильне виконання тестових завдань всіх трьох блоків.

Списки осіб, рекомендованих до зарахування за результатами випробування, будуть оприлюднені не пізніше 12:00 29 серпня 2017 року.

Положення про проведення єдиного фахового вступного випробування з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу для отримання ступеня вищої освіти магістра за спеціальністю 081 «Право» у 2017 році затверджено наказом МОН від 11 квітня 2017 року № 579,, який вступив в силу 12 травня.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар