Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Для суддів розроблять посібник

0 86

1 липня 2014 року розпочав роботу 2-денний “круглий стіл” з розробки посібника для суддів з питань інтелектуальної власності за підтримки програми розвитку комерційного права (CLDP) Міністерства торгівлі США, Посольства США в Україні у координації з Федеральним судовим центром США, Вищим господарським судом України (далі – ВГСУ), Національною школою суддів України (далі – НШСУ).

У заході взяли участь Голова ВГСУ Богдан Львов, судді ВГСУ Віктор Москаленко і Ігор Бенедисюк, судді апеляційних та місцевих господарських судів, старший уповноважений з питань освіти Федерального судового центру США Корін Джі, представник програми розвитку комерційного права (CLDP), юрист Дмитро Скринька, керівництво НШСУ, міжнародні експерти та науковці.

Мета “круглого столу” – це відкрите обговорення та спільне напрацювання пропозицій щодо розробки посібника для суддів з питань інтелектуальної власності, який в подальшому слугуватиме джерелом практичних порад для українських суддів в процесі розгляду судових справ щодо порушень прав інтелектуальної власності. Враховуючи досвід, набутий під час створення першого керівного посібника для суддів з питань інтелектуальної власності у Боснії і Герцоговині, CLDP ініціювала спільну роботу над укладанням вищезазначеного посібника.

Із вступним словом на заході виступив Голова ВГСУ Богдан Львов, який зазначив, що майбутнє за передовими технологіями, а тому пріоритетним напрямком для ВГСУ є захист прав інтелектуальної власності. З цією метою була створена спеціалізована палата з розгляду даної категорії справ. Богдан Львов висловив переконання, що ВГСУ спільно з НШСУ зможуть підготувати практичний і корисний посібник для суддів, який відповідатиме вимогам часу. На завершення своєї вітальної промови, Голова ВГСУ побажав всім успіхів та максимально плідної роботи.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар