Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Для нотаріусів створять соціальну мережу

0 19

Державна реєстраційна служба планує створити соціальну мережу для державних реєстраторів та нотаріусів. Про це під час круглого столу у Львові заявив голова Укрдержреєстру Дмитро Ворона.

«Ми зараз плануємо запроваджувати ще один електронний сервіс. Я б дуже хотів, щоб ми створили внутрішню соціальну мережу для державних реєстраторів та нотаріусів», – сказав посадовець, повідомляє прес-служба Укрдержреєстру.

Окрім цього, посадовець закликав працівників реєстраційних служб надавати свої ідеї щодо створення нової спільноти через його офіційну сторінку в соціальній мережі Facebook або шляхом листування чи відкритих пропозицій. «У нас є дуже цікаві новаторські ідеї, як поліпшити надання послуг з реєстрації нерухомості в нашій державі без великих фінансових затрат і ми маємо їх обговорити і втілити», – додав голова Укрдержреєстру Дмитро Ворона.

Додамо, що 18 вересня Кабмін прийняв постанову про те, що при зупиненні нотаріальної діяльності приватного нотаріуса на строк до двох місяців невикористані спеціальні бланки можуть зберігати у нотаріуса. Раніше спеціальні бланки приватний нотаріус зобов’язаний був у триденний строк передати їх постачальнику. Окрім цього, Мін’юст хоче запровадити єдині тарифи для нотаріусів.

Джерело:

УДР

Залиште коментар